O nas

Poznaj nas i zacznijmy współpracę

Od ponad 10 lat działamy w branży budowlanej jako wyspecjalizowany wykonawca elewacji budynków. Od początku istnienia wykonaliśmy kilkaset tysięcy metrów kwadratowych elewacji, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia, które obecnie procentuje uznaniem naszych Klientów.

Od początku dbamy o jakość i kompleksowość świadczonych usług, dlatego pomimo ponad 10 lat nie odnotowujemy zgłoszeń w ramach udzielonych gwarancji.

Z początkiem roku 2019 w związku z ciągłym rozwojem, a także uzyskanymi uprawnieniami znacznie poszerzyliśmy zakres oferowanych usług, które to w chwili obecnej dedykujemy Inwestorom, Generalnym Wykonawcom, ale i również małym firmom podwykonawczym, które to wspieramy w procesie budowlanym.

Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników możemy świadczyć kompleksowe usługi „szyte na miarę” potrzeb naszych Klientów. Współpraca z czołowym Polskim producentem chemii budowlanej pozwala nam na świadczenie usług w zakresie badań laboratoryjnych i konsultingu technologicznego w procesie projektowania, stosowanych rozwiązań, ale przede wszystkim na etapie wykonawczym.

Nasze hasło „Pracujemy dla wymagających…” zobowiązuje do świadczenia usług na najwyższym poziomie jakościowym, ale przede wszystkim do ciągłej dbałości o podwyższanie kwalifikacji i zadowolenie naszych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą: Oferta

Profil firmy

Legisbud to grupa spółek kapitałowych działających w branży budowlanej od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, doprowadziło nas do ugruntowania pozycji na rynku lokalnym.

Naszą specjalnością są elewacje obiektów wielorodzinnych, przemysłowych, a także użyteczności publicznej.

Największą cześć naszych realizacji stanowią elewacje wykonane metodą lekko-mokrą (ETICS), ale realizujemy również elewacje wentylowane z okładzin naturalnych, HPL i innych.

Nie straszne są dla nas zadania z zakresu termomodernizacji i prac renowacyjnych w oparciu o prace konserwatorskie.

Bądźmy w kontakcie

Biuro Zarządu:
ul. Krupnicza 2/4, I piętro
50-075 Wrocław

Telefon: 698 007 007
Fax: 71 723 22 66
Email: info@legisbud.pl
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong